Blog a já

Týká se to jen mě?

22. února 2013 v 13:15 | Hana Adámková
Kolem mě se hromadí věci, které chci udělat a nebo taky ne. Ale všechny si žádají svoji chvíli na uskutečnění. Napsat kamarádce dopis, číst, psát, malovat, učit se… Ale to vše je vždy hravě překřičeno jednou jedinou -jak to nazvat?- snad závislostí, leností, pohodlností… Prostě si každý den dřepnu k tomu počítači a bezpodmínečně do něj čumím a v zápalu bezpředmětných úkonů, jako je sledování seriálů, hraní her a brouzdání po internetu, si nechávám utéct ten tolik drahocenný čas.

Písálek obecný

20. února 2013 v 17:11 | Hana Adámková
Tento popis se odvíjí od všeobecné definice Písálka obecného jako specifického druhu, ale je zaměřen hlavně na osobnost a vlastnosti Písálka- majitelky blogu, tedy mě.

Jak už vyplývá z názvu "obecný", písálek je všeobecně rozšířený druh savce, jež je znám jako člověk. Písálci však nejsou vždy lehce k nalezení, neboť mnohdy ani oni sami netuší, že patří k tomuto druhu.

Pro písálka obecného je typické, tak jako pro mnoho dalších druhů (Např.: Básničkáři, Kreslíři a jiná kreativní stvoření.): velký sklon k samomluvě, nadměrnému přemýšlení, hravosti, praštěnosti; přemrštěné smýšlení o vlastní tvorbě; naprostá ignorace pravidel jakéhokoliv pravopisu; přílišná konzumace literatury (převážně příběhů plných upírů, kouzelníků, duchů a jiných smyšlenin a vymyšlenin); nadměrné požívání hudby, jako afrodisiakum při pokusech o psaní; poruchy spánku- časté bezvědomí při vyučování, rychlé střídání nálad a mnoho dalších.


Pisálek obecný, neboli:
 
 

Reklama